fbpx

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, mësohet se….detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lezhë-Shkodër pranë fshatit Balldre. Një automjet tip Foristrad ka përplasur një motor.

Për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorrit dhe eshte derguar ne spitalin e Traumës në Tiranë.

Në këtë aksident është përfshire dhe një automjet tjetër.