fbpx

Aksident i rëndë në Gramsh, ka të vdekur

Një aksident ka ndodhur sot në Gramsh, ku një person ka humbur jetën dhe 3 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Bëhet me dije se një furgon ka dalë nga rruga në fshatin Poroçan.

Policia së bashku me ambulancën janë nisur drejt vendit të ngjarjes ndërkohë nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti.