31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident i rëndë në Kavajë, arratiset drejtuesi i mjetit

spot_img

Aksident i rëndë në mes të Kavajës, makina përplas për vdekje drejtuesin e biçikletës. Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Kavajës.

Mësohet se në afërsi të Prokurorisë së këtij qyteti, një mjet ka përplasur për vdekje një person i cili ka qenë duke drejtuar biçikletën, ndërkohë që identiteti i viktimës ende nuk bëhet i ditur.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të plota.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat