33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, vdes një 35-vjeçare

spot_img

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës, ku ka humbur jetën një grua.

Sipas njoftimit paraprak nga ana e Policisë së Shtetit aksidenti ka ndodhur rreth orës ‪19:40 kur një automjet me drejtues shtetasin D. B., ka aksidentuar me pasojë vdekjen në vend një këmbësore ende të paidentifikuar, të moshës rreth 35-40 vjeçe.

Me drejtuesin e mjetit po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe procedurale. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat