Aksident i trefishtë në Milot, plagosen dy persona

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në hyrje të Rrugës së Kombit në Milot ku janë plagosur dhe dy persona.

Sipas informacioneve të para, mësohet se e tre automjete janë përplasur kurse dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin e Laçit.