16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Aksident/Makina e sapodalë nga servisi përplaset me një automjet

spot_img

Një aksident ka ndodhur në hyrje të Sarandës, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Ngjarja ndodhi në kthesën e Gjashtës, pranë një lavazhi.Në aksident u përfshinë një mjet tip ‘Ford’ dhe një “Mercedez A Class”. Nga përplasja nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale.Ironike është fakti se automjeti A Class sapo kishte dalë nga servisi dhe ishte i sapolyer. Policia në vendngjarje për të zbardhur shkakun e aksidentit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat