fbpx

Aksident masiv në autostradën Tiranë- Elbasan, përplasen 3 makina

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një aksident masiv ka ndodhur në autostradën Tiranë- Elbasan në afërsi të fshatit Ibë, ku janë përplasur 3 makina.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga aksidenti.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303