33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident masiv te Ura e Tapizës, përplasen katër makina

spot_img

Katër makina janë përshirë në një aksident masiv në aksin rrugor Tiranë-Fushë Krujë, pranë Urës së Tapizës.

Aksi rrugor është bllokuar totalisht dhe radha e trafikut ka shkuar deri në 5 kilometra.

Policia rrugore po punon për lirimin e rrugës dhe zhbllokimin e trafikut kilometrik të makinave.

Nuk njoftohet për persona të lënduar. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat