fbpx

Aksident masiv tek ‘Qafa e Koshovicës’ te kthesa e Cakranit, 4 makina bëhen copash mes tyre

lajm-i-fundit-4-2-1-3.jpg

Një aksident masiv ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e njohur si ‘Qafa e Koshovicës’ në rrugën që të con në Cakran.Katër automjete janë përplasur mes tyre, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale, ndërsa nuk raportohet fatmirësisht për të plagosur.Si pasojë e aksidentit është shkaktuar trafik i rënduar dhe kaos mes shoferëve.Ndërsa paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë mos respektimi i distancës mes mjeteve të përfshira në këtë incident.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303