fbpx

Aksident me një të vdekur në rrugën Rubik-Rreshen

ef8b8cf5-0b5d-4219-b334-e8b24091b237.jpg

Rreth orës 17:22, në aksin rrugor Rubik-Rreshen ,mjeti autobus është përplasur me mjetin tip “Land Rover” me targa italiane, ku si pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi i mjetit ende i paidentifikuar.Drejtuesi i mjetit autobus po shoqërohet në Komisariatin e Policisë Mirditë, për veprime të mëtejshme.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes .

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303