21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Aksident me pasojë vdekjen në aksin rrugor Levan-Tepelenë, detajet e para

spot_img

Mbrëmjen e sotme një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Mësohet se ngjarja ndodhi rreth orës 18:45 kur në fshatin Ziaj, shtetasi automjeti tip “Benz” që drejtohej nga I. R., 37 vjeç, banues në Fratar është përplasur me një automjet tip “BMW” me drejtues F. L., 34 vjeç, banues në Çorrush.

Për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i Benz-it dhe ka mbetur i lënduar drejtuesi i automjetit tjetër. Ky i fundit po merr kujdes shëndetësor në spital.

Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat