fbpx

Aksident me vdekje, humb jetën drejtuesi i motoçikletës

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-1.jpg

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur para thuajse një ore në Mirditë. Mësohet se drejtuesi i  motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç , banues në Rubik, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

“Sot,rreth orës 19:00, Rubik, Mirditë,  drejtuesi i  motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç, banues në Rubik, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes”, njofton policia.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303