Aksident në aksin e vjetër Milot-Laç, një i vdekur

1542450085_aksident.jpg

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur nga një aksident i regjistruar në aksin e vjetër Milot-Laç. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Malbardhë rreth orës 10:45 minuta.

Nga aksidenti një  person ka humbur jetën në vend, ndërsa një grua ka mbetur e plagosur. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes pas njoftimit.

scroll to top