fbpx

Aksident në autostradë, plagoset shoferja

aksident-vlore-levan.jpg

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në autostradën Vlorë-Levan.

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur e plagosur drejtuesja e automjetit.

Mësohet se një mjet tip Ford Focus me targa AA652SH si pasojë e shpejtësisë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur afër Novoselës.

Si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesja e automjetit 27-vjecarja me iniciale G.H, e cila pasi ka marrë ndihmën e parë në spital ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhr rrethanat e plota të këtij aksidenti.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *