Aksident në Elbasan, përplasen tre automjete

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, pranë ish-Kombinati Metalurgjikut.

Bëhet me dije se tre automjete janë përplasur me njëri tjetrin, ku konkretisht janë përfshirë një fuoristradë dhe dy autovetura.

Raportohet se janë dy të plagosur nga aksidenti.

Policia mbërriti menjëherë në vendndodhje, ku po zbardh ngjarjen e plotë./real-news.tv