fbpx

Aksident në Fier, lëndohet një grua

Screenshot_5-22.png

Një aksident automobilistik është shënuar disa çaste më parë në qytetin e Fierit,dy makina të përplasura dhe me dëme të konsiderueshme materiale.Në aksident sipas pamjeve, janë përfshirë dy automjete, një “Benz”, e një tjetër “Golf”, ndërsa nuk dihen ende shkaqet apo rrethanat e përplasjes.Raportohet se nga përplasja e lënduar ka mbetur një grua, por fatmirësisht, ndodhet jashtë rrezikut për jetën.Policia ndodhet në vendngjarje, për të shmangur avarit në rrugë, por edhe për të zbardhur shkaqet e plota të aksidentit. Për më shumë ju ftojmë të ndiqen pamjet.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303