fbpx

Aksident në Gjirokastër/ Punëtori lëndohet keq, me urgjencë drejt spitalit

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-1.jpg

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Gjirokastrës.

Një punëtor është lënduar shumë, pasi është përplasur nga ekskavatori.

Mësohet se i lënduari quhet Latif Gaba dhe se ai është dëmtuar tek pjesa e legenit.

I plagosuri është dërguar në urgjencën e spitalit Rajonal “Omer Nishani”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303