fbpx

Aksident në Lezhë-Shkodër, dy makina përplasen kokë më kokë

Vetëm pak më parë ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor  Lezhë-Shkodër. Pranë kryqëzimit të Kodhelit  dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’ me njëra tjetrën.

Fatmirsisht nga aksidenti nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Për shkak të aksidentit në autostrdë janë krijuar radhë kilometrike. Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.