fbpx

Aksident në Llogara, furgoni përmbyset në mes të rrugës

Screenshot_14-14.jpg

Një aksident ka ndodhur në Llogara pasditen e sotme.Duket një furgon i përmbysur në mes të rrugës.Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje dhe as nëse ka apo jo të lënduar nga aksidenti.Ndërkohë për pasojë është bllokuar qarkullimi i automjeteve në zonë deri në largimin e mjetit të përmbysur nga rruga.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303