29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident në Mamurras, plagosen dy persona

spot_img

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme, ku një makinë ka dalë nga rruga në Mamurras. Mësohet se nga aksidenti janë plagosur dy persona, të cilët automjeti i ka përplasur.

Personat e lënduar janë një 21-vjeçar dhe një 37-vjeçar.

Ambulanca mbërriti menjëherë në vendngjarje, ku dërgoi në spitalin rajonal dy të lënduarit, të cilët po marrin trajtim mjekësor. Nga ana tjetër, edhe policia mbërriti shpejt, ku ende po heton për zbardhjen e plotë të aksidentit në Mamurras./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat