fbpx

Aksident në Pogradec, niset me urgjencë i plagosuri

Mesditën e sotme është regjistruar një aksident në Pogradec.

Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor ku për pasojë ka mbetur i plagosur ky i fundit.

I plagosuri është nisur me urgjencë në spital, ndërsa policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.