29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident në Sarandë, makina del nga rruga

spot_img

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë, ku drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Mësohet se shkak i këtij aksidenti ka qenë pikërisht shpejtësia e makinës dhe lagështia në rrugë.

Raportohet se nuk ka asnjë të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia mbërriti menjëherë në vendndodhje, ku hetoi zbardhjen e plotë të ngjarjes./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat