13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Aksident në Sarandë, një i plagosur rëndë

spot_img

Një aksident ka ndodhur në mesditën e sotme në qytetin e Sarandës.

Mësohet se drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës, duke mbetur kështu shumë i lënduar. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur te Ura e Borshit.

I plagosuri i quajtur Azem Belba është transportuar menjëherë drejt Tiranës për të marrë një trajtim më të mirë mjekësor. Ndërkohë, policia mbërriti menjëherë në vendndodhje pas aksidentit, ku po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat