fbpx

Aksident në Tiranë-Durrës, furgoni i ekipit të futbollit përfshihet në përplasjen me dy makina

Pasditen e sotme një aksident i trefishtë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës.  Sipas asaj që raportohet paraprakisht një automjet, fuoristradë dhe furgoni janë përplasur me njëra -tjetrën dhe si pasojë disa persona janë lënduar.

Në furgonin e përfshirë në aksident udhëtonin disa sportistë. Siç shihet ne foto frurgoni lexon KF Egnatia Rrogozhinë dhe duket se është në pronësi të klubit.