fbpx

Aksident në Vlorë, plagosen 3 vajza, detaje nga ngjarja

aksident.jpg

Një aksident ka ndodhur në Vlorë dhe për pasojë 3 vajza kanë mbetur të plagosura.

Rreth orës 11:25 , në aksin rrugor Vlorë – Selenicë, në vendin e quajtur “Bishti Malit”, automjeti tip “Benz”, me drejtuese shtetasen E. H., ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit dhe pasagjeret, shtetaset L. Th., dhe K. Ç., të cilat ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303