fbpx

Aksident që në mëngjes, autobusi del nga rruga, detajet e para

lajm-i-fundit-3-3-39.jpg

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në rrethrrotullimin e Rrogozhinës. Një autobus ka dalë nga rruga duke u përplasur me pjesët anësore të saj. Për pasojë mjeti ka marrë dëmtime, ndërsa nuk raportohet për ndonjë person të plagosur. Shkak i aksidentit dyshohet të jetë bërë lagështia nga reshjet e mëngjesit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e saj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303