fbpx

Aksident te ‘Sami Frashëri’, ç’po ndodh?

WhatsApp-Image-2019-07-20-at-12.51.05.jpeg

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë pranë gjimnazit të përgjithshëm ‘Sami Frashëri’ në Tiranë.

Raportohet se një motorr që shpërndan pica është aksidentuar, siç mund ta shikoni nga fotot e dërguara nga një qytetar për Real News.

Ende nuk dihet se si ka ndodhur ngjarja dhe a ka ndonjë person të lënduar./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303