fbpx

Aksident te Unaza e Madhe/ Makina kthehet përmbys, ja veprimi i personave që ndodheshin brenda

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Selitës tek Unaza e Madhe , ku një makinë është përmbysur. Raportohet se nuk ka pasurr asnjë njeri të lënduar fatmirësisht.

Personat që ndodheshin në makinë, kanë dalë dhe kanë kthyer sërish makinën bashkë me karrelin që po tërhiqte dhe kanë vazhduar rrugën me shpejtësi nga frika e policisë.

Sipas dëshmitarëve, vetëm xhami ishte dëmtuar dhe disa shtrembërime të vogla kishte pësuar Benzi w201.

IMG_4825