23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident tragjik në Peshkopi, humbin jetën të rinjtë burrë e grua

spot_img

Është rënduar bilanci i aksidentit tragjik të para pak minutash në aksin Maqellarë-Peshkopi.

Pas konfirmimi të ndarjes nga jeta të një 34-vjeccar i cili udhëtonte në motor bashkë me gruan, tashmë është konfirmuar edhe vdekja e gruas të tij.

Dyshohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e mungesës së sinjalistikës. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes ku po hetojnë rrethanat e mundshme të aksidentit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat