fbpx

Aksident tragjik në punë, makina bie në greminë, vdes…

aksident5-1-1.jpg

Një aksident tragjik ndodhur pak paraditen e sotme në Pukë. Nga aksidenti ka humbur jetën një person te Shkëmbi i Dardhës. Bëhet fjalë për të moshur 70 vjeçarin, Mark Nika.

Aksidenti i rëndë ndodhi në aksin rrugor Fushë Arrëz-Fierzë, ku një makinë ka rënë në greminë dhe si pasojë ka humbur jetën shoferi.

Bëhet me dije se fatmirësisht kanë shpëtuar jetë 2 pasagjerët që ndodheshin në makinë.

Nga makina janë nxjerrë me shenja jetë një grua dhe një fëmijë. Ende nuk dihet se si e ka humbur kontrollin shoferi, duke bërë që makina të dalë nga rruga dhe më pas të bjerë në një greminë, në fshatin Dardhë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303