fbpx

Aksident tragjik në rrugët e vendit, vdes një grua

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-3.jpg

Një tjetër vdekje në rrugët e vendit. Raportohet se pak minuta më parë në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Përparim, Peqin, shtetasi E.S., 43 vjeç, banues në Durrës, duke drejtuar mjetin tip “BMV”, ka përplasur këmbësoren shtetasen Xh.B, 64 vjeçe, banues në Librazhd, dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale. Grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303