fbpx

Aksident tragjik/ Po hapte gropën për të vendosur depozitën, e tmerrshme ajo që ndodhi

aksi.jpg

Një ngjarje tejet tragjike ka ndodhur në Pllaka Naksou. Mësohet se një shqiptar 35-vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë një aksidenti në punë.

Shqiptari punonte në sektorin e ndërtimit dhe gjatë hapjes së një grope nëntokësore për vendosjen e një depozitë është bllokuar nga shembja e dheut, duke humbur jetën.

35-vjeçari fatkeq u transportua menjëherë me makinë private në Spitalin Naxos ku për fat të keq u vdiq.

Departamenti i Policisë Naxos po heton rrethanat dhe shkaqet e sakta të aksidentit, ndërsa pronari i ndërtimit u arrestua.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303