fbpx

Aksident tragjik, trupi i tij ende në makinë (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë-Gjilan,në fshatin Llajshevc, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë një person ka ndërruar jetë.

Sipas pamjeve shihet se akoma trupi i personit është në makinë, ndërkohë që mjete janë shkatërruar plotësisht, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dal edhe njësitet policore.

Në anën tjetër kolona e pritje të gjata janë shkaktuar pas këtij aksidenti, ku deri në gjysmë ore është dashur të presin qytetarët që kanë frekuentuar këtë rrugë.