fbpx

Aksident vdekjeprurës për një grua në Elbasan

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Elbasan, ku një grua ka humbur jetën.

Bëhet me dije se dy ‘Skoda’ dhe një ‘Benz’ janë përfshirë në aksident e për pasojë ka patur edhe një viktimë.

Raportohet se ka humbur jetën pasagjerja, një grua 43-vjeçare, ndërsa kanë mbetur të plagosur dhe tre persona të tjerë.