13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Aksidente të njëpasnjëshme Elbasan, plagosen rëndë dy persona

spot_img

Dy persona janë plagosur këtë të enjte në Elbasan, si pasoje e dy aksidenteve të ndodhura në këtë qark.

Aksidenti i parë ka ndodhur në fshatin Mengël, në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd teksa makina ka përplasur një grua që po kalonte rrugën.

Ndërsa aksidenti i dytë ka ndodhur në vendin e quajtur “Spaikorre” në qytetin e Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një person që ecte me biçikletë.

Dy të plagosurit janë dërguar në spital dhe mësohet se ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat