fbpx

Aksidenti në Fier, emrat e viktimës dhe të plagosurve

aksident-2-750x430.jpg

Policia ka zbardhur emrat e personave që mbetën të lënduar në aksidentin e  sotë në aksin Levan-Tepelenë.

Në këtë aksident ka humbur jetën Shkëlqim Bregu ndërsa kanë mbetur të plagosur rëndë shtetasit Taulant Hoxha 32 vjeç dhe Elison Cane, 35 vjeç.

Ndërkohë që mësohet se furgoni i aksidentuar ishte i mbushur me bombola të vogla gazi, çka ka bërë që në vendngjarje të shkojë edhe zjarrfikësja.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303