fbpx

Aksidentohet Dua Lipa, përplas makinën

Screenshot_1-3.jpg

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka pësuar një aksident.
Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka pësuar një aksident trafiku.
Këtë e bëri të ditur babai i Duas, Dukagjini i cili ndau një postim në Twitter me ç’rast tregon fjalët e Lipës. “Babi, sapo e aksidentova veturën”, ka shkruar Lipa në Twitter ku ka vendosur edhe ikona duke qeshur.

Siç shihet asgjë nuk është serioze dhe Dua nuk ka pësuar asnjë lëndim.
Nga ana tjetër ajo po vazhdon të shijojë sukseset e projekteve të fundit e po ashtu edhe të koncerteve.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *