fbpx

Aksidentohet rëndë 25-vjeçari në Pukë, me helikopter drejt Tiranës

Një i ri është plagosur rëndë pas një aksidenti të ndodhur pasditen e së enjtes në Pukë.

25-vjeçari Çlirim Bukuroshi ka qenë duke udhëtuar me motor kur është rrëzuar te vendi i quajtur “Ura e Karatit” dhe mësohet se është në gjendje të rëndë.

Për këtë arsye është dërguar me helikopter drejt Tiranës, për një mjekim më të specializuar.

 

Lër një koment