fbpx

Aksidentoi me makinë të renë dhe ia këputi njërën këmbë, Gjykata merr vendimin për 19-vjeçarin

aksident-ne-tirane-2-770x395.png

Një aksident i rëndë ndodhi pak ditë më parë në Tiranë, ku Jehon Breçani përplasi me makinë një të re në zonën e Kinostudios.

Së fundmi Gjykata e Tiranës ka marrë vendimin për të riun, duke e lënë në burg Jehon Breçanin.

19-vjeçari ishte duke ecur në këtë zonë me shpejtësi tej normave të lejuara e për pasojë humbi kontrollin e mjetit duke aksidentuar 24-vjeçaren Xhesina Gega, e cila si pasojë e plagëve të marra mbeti edhe invalide pasi humbi njërën këmbë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303