fbpx

Aktorë, modelë e Moderatorë që kryenin marrëdhënie s*ksuale, kapet 38-vjeçari, policia habitet me atë që gjeti në telefonin e tij

shqiptare.jpg

Një 38-vjeçar shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë greke, pasi filmonte personazhe të njohur në botën e artit që kryenin orgji në festat ku ndodhej dhe vetë ai dhe i shantazhonte.

“Shumë personazhe të njohur nga jeta artistike e vendit tonë shkonin në të njëjtat festa si 38-vjeçari”. Por nuk mund të kemi një pasqyrë të qartë se çfarë ka ndodhur,” deklaroi policia.

Në këto festa merrnin pjesë aktorë, modelë dhe drejtues të programeve televizive por nuk dihet se cilët për tyre shantazhoheshin nga shqiptari për pamjet që u kishte regjistruar në celular.

Mirëpo informacionet që foto dhe video të tilla qarkullonin shkuan “në veshët e Policisë”, por kufizimet në lëvizje për shkak të koronavirusit i bënë të vështira operacionet për kapjen e shqiptarit.

Megjithatë 38-vjeçari u pikas teksa dilte nga një shtëpi në Atika, mëngjesin pas një feste, dhe ka përfunduar në burg.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303