fbpx

Aktorët e njohur prindër për herë të tretë

blake_lively-ryan_reynolds-detective_pikachu-getty-h_2019.tif_.jpg

Aktorja e njohur  Blake Lively i la të gjithë gojëhapur  në premierën e filmit të bashkëshortit të saj Ryan Reynolds, “Pokémon Detective Pikachu”.

Blake u shfaq në premierë me barkun e rrumbullakosur.

Blake tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin në ngjyrë të verdhë dhe flokët e stiluar me onde të theksuara.

Aktorja dallon për stilin e saj të veçantë të të veshurit dhe sigurisht që nuk kishte se si të mos binte në sy.

Aktorët kanë edhe dy fëmijë  James dhe Inez, dhe tani janë në pritje të fëmijës së tretë. /rea-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303