23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aktori i famshëm martohet me stil

spot_img

Darren Criss dhe Mia Swier janë martar me stil  Çifti e lidhi martesën  të shtunën në hotelin Ace në New Orleans përballë shumë ish-bashkëkryesuesve të “Glee” të Criss.

Aktori dhe këngëtari i njohur  dukej i pashëm në një smoking të bardhë me një kravatë të bardhë  dhe këpucë të zeza lëkure.

Swier ishte mahnitëse në një fustan të bardhë pa mëngë që ishte një kostum i ngjashëm me korsetë në krye dhe tyl në fund.

Në fotot ekskluzive të dasmës që janë marrë nga E! News, Swier tronditi fansat pasi poshtë fustanit të bardhë kishte veshur një pale kambale të bardha .Komoditeti është çelësi!

Swier dhe Criss njoftuan fejesën e tyre një vit më parë në janar. “Mia dhe unë kemi pasur së bashku aventura argëtuese, të mrekullueshme, CRAZY prej shtatë vjet e gjysmë, dhe unë jam i lumtur të njoftoj se ne po i shkelim këto aventura në një nivel. në Instagram. “Të shkosh me guxim ku asnjëri prej nesh nuk ka shkuar më parë.

Darren Criss, Mia Swier, Wedding Exclusive

Darren Criss, Mia Swier, Wedding Exclusive

Darren Criss, Mia Swier, Wedding Exclusive

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat