24.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aktori i famshëm rrihet keq nga e dashura

spot_img

Aktori i famshëm Bow Wow ka pasur një zënke të fortë me të dashurën e tij. Bow përpiqet t’i marrë diçka nga dora të dashurës dhe mesa duket është vërtete shumë i nervozuar sipas një video survejimi marrë nga TMZ.

Videoja e marrë nga kompleksi i tyre i apartamenteve tregon, Bow Wow dhe Kiyomi Leslie Holden duke marrë një ashensor pas një feste një nate më parë ku kishin qenë prezent.

Video tregon tension midis Bow Wow dhe Kiyomi Leslie që çuan në grindjen e tyre .

Po për çfarë ka qenë kjo zënke? TMZ ka zbuluar detajet e ngjarje ku mesa duket Kiyomi Leslie u tha policëve se Bow Wow  u bë xheloz pasi ajo ishte duke folur me një burrë tjetër në festë kjo ka çuar që Bow t’a ofendoje dhe vet ai ka mbështetur historinë ne polici

Sipas raportimeve … pas rrahjes, Kiyomi Leslie thirri 911 duke pretenduar se Bow Wow e goditi disa herë, dhe mori telefonin e saj dhe nuk pranoi ta linte te dilte atë nga dhoma e gjumit. Gjithashtu fotografit e plagosjes së Bow Wow tregojnë gërvishtjet e thella në fytyrën e tij dhe shenjat e kafshimit në trupin e tij.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat