fbpx

Aktori i njohur do bëhet sërish baba

Ditën e djeshme aktori i njohur i “Sex and The City”, Chris Noth ka njoftuar përmes një fotoje në Instagram se do të bëhet sërish baba.

View this post on Instagram

Orion is getting a brother- I better get my ass in shape.

A post shared by Chris Noth (@chrisnothofficial) on

“Orion do të bëhet me vëlla”, shkroi Chris në Instagram poshtë një fotografie të gruas së tij duke prekur barkun.

Chris dhe Tara mirëpriten djalin Orion gjatë vitit 2008 dhe u martuan në Hawaii në prill të vitit 2012.

/real-news.tv/