fbpx

Aktori i njohur do të bëhet baba për herë të katërt!

Kevin Hart, aktori i njohur amerikan ka zbuluar se do të bëhet baba për herë të katërt!

Gruaja e tij Eniko Parrish është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur e ka zbuluar të martën në mediat sociale.

“Foshnja # 2”, e përshkroi ajo postimin. “Në mes të gjithë kësaj ne po numërojmë bekimet tona dhe nuk mund të jemi më mirënjohës! Së shpejti do të jemi një familje me 6 vetë! 🤗 # glowingandgrowing✨. ”

Parrish dhe Hart, 40 vjeç, tashmë janë prindër të një djali 2-vjeçar, Kenzo. Komediani ka gjithashtu vajzën 15-vjeçare Heaven dhe djalin 12-vjeçar Hendrix me ish-gruan e tij, Torrei.