fbpx

Aktori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Screenshot_20-13.jpg

Aktori i njohur shqiptar, Ernest Zymberi është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka bërë me dije vetë aktori i “O sa mirë” përmes një postimi në rrjete sociale. Ernesti dhe bashkëshortja e tij kanë mirëpritur një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Rron.Aktori, që ka dhe një vajzë me emrin Mara, ka shkruar disa fjalë prekëse në Facebook.

“Mirë se erdhe në jetë RRON! Duke të pritur ty, unë, nani dhe Mara jemi përgatitur që mbi të gjitha të japim dashur të pafund. Uroj që të kesh shëndet e shumë gëzime në jetë. Do të bëjmë gjithçka që ne e kemi në dorën tonë, që ty të mos mungoj asgjë.Po t’i falim netët pa gjumë, sakrificën e dhimbje e Nanit për juve, lodhjen e merakun tonë në këmbim të mbarësisë për ty. Me ty dhe Marën krijuam familjen tonë të vogël me dashuri të madhe! Faleminderit Zot.”, ka shkruar aktori.

Advertisement

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303