20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Aktori i njohur shqiptar mbjell flokët dhe tregon ndryshimin drastik

spot_img

Aktori i humorit Elvis Pupa mbetet një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar, megjithëse nuk është pjesë aktive e televizioneve, apo skenës shqiptare.

Elvis Pupa në një postim në Instagram, ka bërë të ditur për fansat se 4 muaj më parë ka bërë transplant për flokët. Aktori ka suprizuar fansat, pasi ka publikuar një foto ku shfaqet ndryshe

“Ju përshëndes me flokët e reja. Kaq leshra s’kam pasur kurrë në jetë. Edhe kur isha fëmijë, më mbaronte balli 6 minuta pasi kaloje vetullat??‍♂️? Thank you!”- shkruan Elvisi. Ndërkohë që një vëmendje të madhe e ka marrë komenti i bashkëshortes së tij e cila i ka shkruar: “Bobo ishim rehat. Duhen dy pasqyra në shtëpi tani”, ka thënë ajo duke shkaktuar shumë të qeshura.

DUYHE.jpg

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat