fbpx

Aktori i njohur, Veliajt: Çerro, je thjesht një qime në hundën e …

ERION-VELIAJ-777x405.jpg

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar Erion Veliajn, kryebashkiakun e Tiranës, të cilin e quan një qime hunde të Edi Ramës.

Deda shkruan se çerri i bashkisë nuk ka bërë asgjë përgjatë mandatit të tij, përveçse një rruge biçikletash dhe vijëzimet e rrugëve që i bën njëherë në dy muaj.

Postimi nga Julian Deda

Çerri i shkallëve të palyera, që në të gjithë mandatin e tij ka bërë vetëm një rrugë biçikletash dhe vijëzimet e rrugëve një here në dy muaj, që kush e di pse i fshihet boja aq shpejt, me anë të mashtrimit mediatik, të propagandës dhe shtirjes publike përpiqet t’i mbushë mendjen publikut, që “ky punon”.

Asgje nuk ke bërë Çerro, asnjë punë, për të cilën të mbahesh mend. Zero punë në rastin e tërmetit. U pa qartë që je një qime hunde i Ed Ramës.

Nuk bën asgjë, vetëm përpiqesh të mbijetosh politikisht duke tentuar të marrësh pak nga lavdia false e shefit tënd.

Shtiru sa të duash, nuk vlen me.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303