fbpx

Aktori turk feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç bën?

Aktori i njohur turk Çagatay Ulusoy ka festuar ditën e djeshme ditën e tij të lindjes dhe ka mushur plot  30 vjeç.

Ulusoy ka vjedhur zemrat e publikut vendas dhe të huaj falë roleve ku ka shkëlqyer, por edhe fizikut.

Ai ka postuar një foto në Instagram, ku shihet me look-un e ri me flokë të gjata dhe duke i fryrë qirinjve të tortës, teksa ka shkruar:

Në ‘prefiksin’ tim të ri, jam i lumtur që jam i dobishëm në gjërat e mira që bëni. Ndërsa fryj këta qirinj, uroj jetë të shëndetshme dhe të lumtur për secilin prej jush. Ju faleminderit të gjithëve.