Aktori turk shfaqet me skena të nxehta seksi në filmin e ri

Aktori i njohur turk Çagatay Ulusoy i cili u bë i famshëm  edhe në shqipëri me rolin e tij i njohur si “Sarp” në serialin turk “ICERDE”, ka lancuar se fundmi edhe filmin më të ri me rol si protagonist kryesor në “The Protector”, i cili shfaqet në Netflix Turkey.

Aktori luan përkrah aktores turke Ayca Aycin.

Ata shfaqen bashkë në disa skena të nxehta, gjë të cilën nuk jemi mësuar ta shohim nga filmat turk por me sa duket ka ardhur koha, jetojmë në vitin 2018 dhe kjo gjë është normale në kinematografi.

Më poshtë ju prezantojmë disa nga skenat e filmit “The Protector”

Sipas mediave turke mendohet që aktori Çagatay Usuloy është paguar rreth 65 mijë lira turke dhe aktorja rreth 40 mijë./Real-news.tv/

 

Lër një koment